آموزش ویدئویی تئوری موج الیوت و نرم افزار قدرتمند الویو

تهیه شده توسط فرهاد مقدم سلیمی

طی سالهای ۱۳۸۴ و ۱۳۸۵- حدود هشت سال پیش  – در دانشکده ی مدیریت دانشگاه تهران چند دوره ی تخصصی تئوری موج الیوت و استفاده از نرم افزار Elwave  برگزار کردم که ویدئوهای ارائه شده حاصل آن دوره است. امیدوارم مورد استفاده ی علاقمندان به تحلیل موج الیوت قرار گیرد.

این تئوری روشی برای تحلیل بازار است که بر اساس الگوهای تکرار شونده امواج و اعداد فیبوناچی می باشد. الگوی ایده آل و کامل امواج الیوت از پنج موج صعودی به همراه سه موج نزولی تشکیل شده است.

اصل امواج توسط نلسون الیوت کشف گردیدکه حرکت و برگشت انرا تشخیص می دهد.
الیوت در اطلاعات بازار سهام کشف کرد که تغییرات قیمت در بازار با ساختار خاصی انجام می گیرد که در واکنشهای چرخشی یک اهنگ اصلی را دنبال می کند. از این کشف ، او سیستمهای منطقی بررسی بازار را توسعه داد. الیوت ۱۳ نوع موج مجزا که در بازار سهام تکرار میشدند را ترسیم نمود. این امواج هیچ الزامی برای تکرار در زمان و یا دامنه خاصی ندارند. او مسیرها را تعریف ، ترسیم و نام نهاد. او توصیف کرد که چگونه این ساختارها به یکدیگر متصل می شوند، چگونه انها در یک الگوی قابل پیش بینی بزرگتر به یکدیگر متصل می شوند وّّّّّّهمینطور در مورد الگوهای بزرگتر و بزرگتر.
بطور خلاصه اصل امواج یک مجموعه از مسیرهاست ویک تفسیر از این فرمها که شبیه همه مسیرهایست که تا بحال در حرکت بازار اتفاق افتاده. توصیف الیوت تشکیل شده از یک سری قاعده تجربی راهنما برای تغییرات بازار. الیوت پیشگوئی قیمت برای بازار را مطرح نمود که حالا بنام اصل امواج الیوت نامیده می شود.

 

 

لینک دانلود ویدئو

2 thoughts on “آموزش ویدئویی امواج الیوت و نرم افزار Elwave – قسمت پنجم”
 1. با سلام
  من این نرم افزار الیوو رو نصب کردم و همچنین کرک نمودم اما نیتونم داده ها رو به صورت ریل تایم داخل نرم افزار بیارم و از شما راهنمایی جدی میخواستم مشکلم با این ویدیوها حل نشد و نمیتونم داده ها رو به صورت ریل تام از نرم افزار الویو داشته باشم.
  ممنون میشم یه ایمل آدرس بهم بدید تا از طریق ایمل ادرس مکاتبه نمایم .
  با تشکر از شما منطزر جواب شما هستم.

  1. سلام

   قربان آموزش ها مال سال ها پیش است و من این نرم افزار و آموزش ها را ساپورت نمی کنم چون وقتی برای آن ندارم. اگرچه هنوز از الویو استفاده می کنم.

پاسخی بگذارید