تمام مشتریانی که قصد خرید و فروش با سایت فرهاد اکسچنج را دارند می بایست نسبت به وریفای حساب خود اقدام نمایند.برای دانستن علت این موضوع می توانید به این مطلب مراجعه نمایید.این راهنما نحوه وریفای کردن حساب شما را در سایت فرهاد اکسچنج نشان می دهد.

ویدئو آموزشی را از طریق لینک زیر در اینستاگرام مشاهده کنید

https://www.instagram.com/p/BsvNggLgct2/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1c2w58tw8gg2s

قبل از شروع به نکات زیر توجه نمایید:

 • وریفای کردن از طریق سایت صورت می گیرد وتنها در صورت بروز مشکل با بخش احراز هویت تماس حاصل فرمایید.(۶۲۸۳۶۰۰۰_۰۲۱۶۶۵۵۸۹۷۶_۰۲۱۶۶۵۵۷۱۴۰_۰۲۱۶۶۵۵۷۱۸۲)
 • می بایست ابتدا شماره تلفن ثابت و شماره تلفن همراه خود را وریفای کنید تا قسمت بارگذاری مدارک برای شما نمایش داده شود.
 • مدارک شناسایی صاحب کارت بانکی که با آن خرید و فروش انجام می شود  اعم از کارت ملی (در صورتی که کارت ملی شما قدیمی است میباست از هر دو طرف کارت ملی خود عکس ارسال کنید) و شناسنامه یا گواهی نامه ویا پاسپورت (در صورت داشتن اعتبار)می بایست اسکن شود ویا از آن ها تصویر با کیفیت و خوانا و  با نور کافی گرفته شود(هر گونه مشکل در تصویر مانند عدم خوانایی مطالب و مشکوک بودن به دستکاری در تصویر و…. نباید وجود داشته باشد)
 • حجم تصاویر و فایل های اسکن شده نباید از ۱ مگابایت بیشتر باشد.
 • تصاویر نباید کمتر از ۲۵۰ کیلوبایت باشد.
 • وجود یک خط موبایل فعال و در دسترس با قابلیت دریافت تماس و پیامک
 • وجود یک خط ثابت (منزل یا محل کار) با  قابلیت دریافت تماس
 • یک رایانامه فعال و معتبر (ایمیل)
 • در تمامی مراحل از زبان انگلیسی استفاده نمایید و  اسم و مشخصات خود مطابق پاسپورت وارد نمایید.
 • تصاویر به هیچ عنوان نباید سیاه و سفید (اعم از کپی یا به هر صورت دیگر)باشد.
 • شما فقط مجازید هر ۲۴ ساعت ۲ بار مدرک ارسال کنید و بعد از می بایست صبر کنید لذا دقت لازم را مبذول فرمایید.

آموزش احراز هویت در  فرهاد اکسچنج

ابتدا در سایت ثبت نام را انجام دهید . اموزش ثبت نام در اینجا قابل مشاهده میباشد .

پس از وارد شدن به حساب کاربری خود در فرهاد اکسچنج می بایست از نوار ابزار سمت چپ قسمت احراز هویت را انتخاب کنید.

 • ابتدا می بایست شماره تلفن ثابت و شماره تلفن همراه خود را وریفای کنید تا قسمت بارگذاری مدارک برای شما نمایش داده شود.

 • ابتدا تاریخ تولد خود را به میلادی وارد نمایید.
 • برای تایید شماره همراه خود روی لینک کلیک نمایید و منتظر باشید تا کد به تلفن همراه شما پیامک شود بعد از ارسال کد شما میتوانید کد ارسالی را در قسمت نمایش داده شده وارد نمایید .
 • توجه داشته باشید که شما فقط می توانید ۷ بار تقاضای پیام دهید
 • برای تایید شماره ثابت خود روی لینک کلیک نمایید و منتظر باشید تا با شما تماس گرفته شود در این تماس توسط صدایی ماشینی کد عددی به شما اعلام می شود که می بایست آنرا داخل فیلد وارد نمایید:
 • توجه داشته باشید که شما فقط می توانید ۷ بار تقاضای تماس دهید 
 • حال زمان تایید ایمیل شما می رسد برای این کار کافیست روی لینک کلیک نمایید تا نامه ای به پست الکترونیکی شما ارسال شود به پست الکترونیکی خود مراجعه نمایید و نامه ای که از طرف فرهاد اکسچنج برای شما ارسال شده است را باز کرده و روی لینک مشخص شده برای تایید کلیک نمایید , متن نامه بصورت زیر است:

 •  در این قسمت می بایست آدرس دقیق پستی خود را به انگلیسی وارد نمایید.
 • در انتها می توانید نوع پول خود را مشخص نمایید  و شماره حساب خود را متناسب با آن وارد نمایید.

۱- اکنون می بایست کارت ملی خود را بارگذاری نمایید .

حجم فایل ارسالی نباید از ۱ مگابایت بیشتر باشد. برای نحوه اطلاع رسانی از راه های کم کردن حجم عکس از مطلب این سایت می توانید استفاده کنید.

 • شما فقط مجازید هر ۲۴ ساعت ۲ بار مدرک ارسال کنید و بعد از می بایست صبر کنید لذا دقت لازم را مبذول فرمایید.
 • مدارک شناسایی صاحب کارت بانکی که با آن خرید و فروش انجام می شود  اعم از کارت ملی و شناسنامه یا گواهی نامه ویا پاسپورت می بایست اسکن شود ویا از آن ها تصویر با کیفیت و خوانا و  با نور کافی گرفته شود(هر گونه مشکل در تصویر مانند عدم خوانایی مطالب و مشکوک بودن به دستکاری در تصویر و…. نباید وجود داشته باشد)
 • تصاویر نباید کمتر از ۲۵۰ کیلوبایت باشد.

 • توجه داشته باشید که تایید کارت ملی شما توسط کارشناسان ما صورت می پذیرد و نیاز به زمان دارد (بررسی مدارک ۲۴ ساعته است در ساعات اداری کمتر از ۶ ساعت زمان میبرد) لذا از صبر شما برای انجام این مورد سپاس گزاریم.
 • در صورت ارسال مدارک شناسایی خارج از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶:۳۰می بایست تا زمان رسیدن ساعت کاری صبر نمایید.
 • اگر بارگزاری موفقیت آمیز باشد تصویر کارت ملی به شما نمایش داده می شود :

 • حال می بایست صبر کنید تا کارت ملی شما تایید شود , در صورتی که کارت ملی شما تایید شده باشد می بایست از حساب خود خارج شوید و دوباره وارد شوید یا صفحه را رفرش نمایید که در صورت تایید با پیام زیر مواجه می شوید:

حال کافیست پاسپورت خود یا شناسنامه و یا گواهی نامه خود را بارگزاری کنید مانند تصویر زیر:

اگر تصویرشناسنامه شما نمایش داده شد یعنی عملیات بارگذاری با موفقیت انجام شده است.حال می بایست صبر کنید تا کارشناسان ما آن را تایید کنند.(بررسی مدارک ۲۴ ساعته است اما در ساعات اداری کمتر از ۶ ساعت زمان میبرد)

اگر همه مراحل را بدرستی انجام بدهید حساب شما پس از مدت ذکر شده وریفای می شود و وضعیت شما به تصویر زیر تغییر می کند:

به نکات زیر حتما توجه کنید:

 •  حجم فایل ارسالی نباید از ۱ مگابایت بیشتر باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق نشدید هر یک از شماره های خود را وریفای کنید میتوانید با شماره هایی که قصد وریفای آن را دارید با خطوط مستقیم ما تماس بگیرید: شماره :۰۲۱۶۶۵۵۸۹۷۶_۰۲۱۶۶۵۵۷۱۴۰_۰۲۱۶۶۵۵۷۱۸۲ (فقط در ساعات اداری)
 • صدای ماشینی که با شما تماس می گیرد انگلیسی است.
 • توجه داشته باشید که شما فقط می توانید ۷ بار تقاضای تماس دهید. پس از آن این قابلیت از شما گرفته می شود و فقط می توانید با تماس تلفنی با پشتیبانی شماره های خود را وریفای کنید.
 • برای تماس حتما از همان خطی که می خواهید وریفای کنید تماس بگیرید وگرنه وریفای صورت نمی گیرد.
 • توجه داشته باشید که تایید کارت ملی شما توسط کارشناسان ما صورت می پذیرد و نیاز به زمان دارد (در ساعات اداری کمتر از ۶ ساعت) لذا از صبر شما برای انجام این مورد سپاس گزاریم.
 • در صورت ارسال مدارک شناسایی خارج از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶:۳۰ می بایست تا زمان رسیدن ساعت کاری صبر نمایید.
 • در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید  با شماره  ۰۲۱۶۶۵۵۸۹۷۶_۰۲۱۶۶۵۵۷۱۴۰_۰۲۱۶۶۵۵۷۱۸۲  تماس حاصل فرمایید یا از اینجا تیکت بزنید.

در صورتی که قصد تغییر شماره های وریفای شده را داشتید میبایست ابتدا با شماره هایی که در حساب خود ثبت کرده اید با بخش احراز هویت تماس حاصل فرمایید.

در نهایت میبایست در قسمت وضعیت حساب , پایین نام خود, عبارت verified user  را سبز رنگ مشاهده کنید:
در صورتی که وریفای نشده باشید در قسمت وضعیت حساب, پایین نام خود, عبارت unverified user را قرمز رنگ مشاهده میکنید:

حال که وریفای شما کامل شده است, میتوانید برای تسریع در روند انجام سفارشات خرید به قسمت تایید کارت شتابی مراجعه و کارت بانکی صاحب اکانت را تایید کنید.
توجه داشته باشید که کارت بانکی خود را فقط میتوانید پس از تکمیل مراحل احراز هویت,تایید کنید.
در صورتی که به هر دلیل کارت بانکی توسط مسئول مربوطه تایید نگردد,علت عدم تایید به شماره ثبت شده در سایت پیامک میشود.
نام صاحب کارت بانکی میبایست با نام ثبت شده در سایت هم خوانی داشته باشد.

پس از ۲۴ ساعت در صورتی که کارت شتابی تایید شود,  شماره کارت شما تیک سبز میخورد.

114 thoughts on “نحوه وریفای کردن شما چگونه است؟”
  1. در قسمت اول – تبصره دوم به این موضوع اشاره شده است:
   در صورت نداشتن کارت ملی و درج شماره کارت ملی در شناسنامه اسکن شناسنامه و پاسپورت خود را ارسال نمایید .

 1. با عرض سلام و احترام

  با این روندی که در پیش گرفته اید ، پس حریم شخصی کاربران چی میشه ؟
  شما خودتان ، تا قبل از این پست ، هیچ شماره تماسی اعم از ثابت یا همراه در وب سایتتان ( حتی بعد از لاگین شدن ) در اختیار مشتریانتان قرار نداده بودید و تماس مشتریان رو محدود به مسنجر یاهو کرده اید ، حتی ایمیلی که توو قسمت ساپورت قرار داده اید ، ایمیل های دریافتی را reject میکند !
  با این حال انتظار دارید که مشتریانتان شخصی ترین اطلاعاتشان مثل نام پدر ، نام مادر ، شماره شناسنامه ، محل تولد ، شماره سری شناسنامه ، تاریخ تنظیم شناسنامه و … رو در اختیارتان قرار دهند ؟

  در زمینه ی حفظ اسکن های ارسالی به شما ، کوچکترین بی احتیاطی ای که از طرف شما رخ دهد نظیر هک شدن دیتابیس وب سایتتان ، نظیر ریکاوری هارد شما (بدون اطلاع شما) در مراکز تعمیر ویا در صورت سرقت هاردتان و … ، موجب این می شود که اصلی ترین مدارک ما در اختیار یه سری افراد دیگر قرار بگیرد و آن ها به اسم ما و با پرینت گرفتن به تعداد دلخواه از مدارک ما ، فعالیت های غیر قانونی انجام دهند و تمام مسئولیت های قانونی آن به گردن ما بیفتد ! که در این صورت نه شما پاسخگو هستید و نه هیچ کس دیگر !
  آن هم در جامعه ای که عکس پابلیک افراد در سایت های اجتماعی به سرقت میرود و با همان عکس و به اسم همان فرد ، پروفایل جعلی ( بدون اطلاع صاحب عکس ) ساخته میشود !
  پلیس فتا بارها این موضوع رو اعلام کرده است .

  ضمن این که در صرافی های مورد تایید بانک مرکزی ، برای تایید هویت شخص ، فقط از او کارت ملی ( نه کپی و نه اسکن ) را میگیرند و بعد ، قانونی بودن سن شخص رو چک میکنند و پس از آن شماره ی ملی فرد ( نه اسم پدر و نه شماره شناسنامه ) رو در سیستمشان ثبت میکنند و کارت را پس میدهند !
  زیرا برای مراجع قانونی و ردیابی یک فرد و هویت او ، از طریق همین شماره ملی کفایت میکند .

  شما هم به عنوان یک صرافی ، موظف هستید که این مرحله رو به صورت حضوری انجام دهید و اگر شخص
  به صورت حضوری نتوانست به شما مراجعه کند ، با انتخاب ارسال بخشی از اسکن کارت ملی ( که مشخص کننده ی شماره ملی وی ، عکس وی و تاریخ تولد وی باشد ) به عنوان روش دوم ، هویت خودش را اثبات کند .
  لطفا روش وریفای کردن مشتریان رو اصلاح نمایید ، مطابق صرافی های تحت نظر بانک مرکزی .

  در ضمن به نظر من تایید شماره تلفن ثابت مشتری ، با حفظ حریم شخصی او تضادی ندارد .

  با احترام و تشکر
  قاضوی

  1. سلام

   صحبت شما کاملا درست و متین هست (غیر از آن قسمت که فرموده اید اطلاعات ما در دسترس نیست. چون در روی سایت کلیه ی اطلاعات تماس ما موجود می باشد).
   منتها این صحبت را باید برای سیستم قضایی کشور و پلیس محترم فتا بفرمایید.
   ما هم قبلا هیچ گونه اطلاعات شخصی از مشتریان محترم نمی گرفتیم. متاسفانه چند مورد دوستان کم لطفی کردند و با کارت های سرقت شده در سایت ما خرید کردند و چون ما اطلاعاتی از مشتریان نداشتیم قاضی حکم کرد که مبالغ سرقت شده را خودمان از جیب خودمان بپردازیم. بنابراین چنانچه ما نتوانیم مشخصات کامل هویتی و آدرس و شماره تلفن مشتری را ارائه دهیم هر گونه سوء استفاده را خودمان باید پاسخگو باشیم.
   در مورد روش وریفای مطابق صرافی ها نیز امکان پذیر نیست به این دلیل ساده که اگر کسی بخواهد کارش را حضوری انجام دهد اصولا دیگر اینترنت و سایت معنی نمی دهد. اینترنت و سایت برای این است که مشتری محترم ما می خواهد در خانه یا محل کار خود کلیه ی نقل و انتقال های خود را انجام دهد. اگر بخواهد حضوری انجام دهد که دیگر احتیاجی به اینترنت و سایت نیست و کارش را در همان صرافی های فیزیکی انجام می دهد. اصولا ماهیت کار اینترنتی با کار غیر اینترنتی متفاوت است.
   راه حل این مشکل ساده است. قوه ی محترم قضایی و ضابطان محترم نباید ما را مجبور به گرفتن اطلاعات مشتریان کنند. در عوض باید بانک ها را موظف کنند تا امنیت کارت های خود را بالا برند تا امکان دزدی نباشد(و اگر دزدی شد بانک ها باید پاسخگو باشند نه پذیرنده). امروزه در تمام دنیا کارت ها همه دارای سیستم ۳DSecure شده اند و به این ترتیب حتی اگر کسی کلیه ی مشخصات کارت شما را هم داشته باشد امکان برداشت غیر مجاز را نخواهد داشت چون بانک قبل از هر تراکنش یک کد پیامکی برای موبایل مشتری می فرستد و مشتری باید برای تکمیل فرآیند خرید آن کد را وارد کند. سرقت از کارتها تنها هنگامی ممکن است که سارق، موبایل صاحب حساب را نیز دزدیده باشد.

   با تشکر
   فرهاد

   1. راحل ساده داره لازم به اسکن کردن مدارک نیست این همه دنکوفنک نداره توقسمت ثبت نام شماره حساب وشماره کارت ملی کافی چون طریق شماره کارت وحساب بانکی مشخص میشه صحت هویت فرددیگر لازم به اسکن کردن مدارک نیست

    1. سلام.
     مجدد عرض می کنم که وریفای برای اطمینان ما از صحت معامله نیست. یعنی حتی اگر شمای نوعی کارت دزدی هم بیارید و تو سایت خرید کنید به ما مربوط نیست. هر شخص خودش باید مواظب باشه که کارتش رو ندزدند. ما اطلاعات را صرفا بر اساس خواسته ی دستگاه قضایی و پلیس می گیریم. چون اگر شاکی خصوصی پیدا بشه و بره شکایت کنه، پلیس این مدارک رو از ما می خواد و گاهی انتظار دارند که دزد را هم خودمان برویم دستگیر کنیم و تحویل دهیم.

 2. الزام کاربران به وریفای کردن حسابشان بهترین کار ممکن از جانب گروه فرهاد اکسچنج بوده به نظر من.در تمام دنیا شرکت ها و سایت ها که خدمات مالی ارائه میدن به جهت امنیت حساب خود کاربران و جلوگیری از جرائم پولشویی ، وریفای کاربران اولین قدم در ارائه خدمات به اونها حساب میشه و اصولا بدون وریفای کردن مشخصات کاربران هیچگونه خدمات و مراوده مالی با کاربر انجام نمیشه.

   1. سلام . تا وری فای نشه کاربریم به حساب مورد نظرم پولی که خرید کردم ریخته نمیشه ؟؟؟

     1. خب یعنی چی ؟؟!! شما موقع خرید این رو باید بگید ….

      شما موقع پرداخت به راحتی همه چیز رو آماده کردید اما بعد از پرداخت مشتری متوجه میشه که تا وریفای نشه نمیتونه پول رو انتقال بده و برای وری فای هم شخصی ترین اطلاعات رو هم میخواید این که نمیشه که
      ببیخشیدا ولی دزدی هم که دیگه شاخ و دم نداره که … همینم یه نوع دزدی حساب میشه

      ۲۰۱۶-۰۸-۱۹ ۸:۲۵ GMT+03:30 Disqus :

     2. شما درخواست برگشت بزنید. سفارش شما برگشت می خورد.در این رابطه هم اگر راهنما را که بصورت واضح و آشکار است می خواندید متوجه می شدید.کاری که خیلی راحت است و کاملاً عقلانی!!!

     3. خب حالا به هر حال الان دیدم که مبلغ من به حساب واریز شده
      الان میخوام بدونم اگر دوباره واریزی داشته باشم به حساب مورد نظرم انتقال پیدا میکنه دوباره ؟؟؟
      (مبلغ مورد نظرم زیاد نیست ۱ دلار یا زیر اون هستش )

      ‫در ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش.، ساعت ۷:۵۲‏، Disqus‏ نوشت:‏

 3. چه تضمینی وجود داره که شخصی ترین اطلاعات ما با امنیت کامل محافظت میشود و
  امکان هک شدن یا لو رفتن این اطلاعات به هر صورتی وجود نداره؟
  حرف های که آقای قاضوی زدن حرف های من و مطمئنن خیلی دیگر از مشتری شما هست.
  قابل
  درک هست که شما بخواهید جلوی کلاه برداری رو بگیرید و ضرر بی جا متکی
  نشوید. ولی یک تضمینی هم باید به مشتری داده بشود. یا روشی دیگر استفاده
  کنید. (ایده ای به ذهنم نمیرسد…)
  الان چند روزه که میخوام مقداری wmz
  نقد کنم ولی به خاطر این قوانین جدید موندم که چی کار کنم. مخصوصا به این
  خاطر که نرخ سایت های رقیب شما اصلا مناسب نیست و اگر نه من بدون شک فروخته
  بودم این دلار رو چند روز پیش.

  1. سلام

   والا ما هم هر چه فکر کردیم ایده ای به ذهنمان نرسید. همانطور که قبلا عرض کردم اصولا هویت مشتری و احراز هویت وی به ما مربوط نمی شود. اما این مسئولیتی است نانوشته که عملا قضات و ضابطان قضایی از ما می خواهند.

   ضمن اینکه خیلی هم نباید وسواس بخرج داد. بهرحال ما آنچه در توان داریم برای حفظ اطلاعات مشتریان بکار بسته ایم و می بندیم.

   با تشکر
   فرهاد

 4. سلام و خسته نباشید.بنده حدود دو سال است که با این سایت خرید و فروش وبمانی انجام میدم و واقعا راضی هستم از خدمات سایت ولی باید بگم که این روش جدید(وریفای حساب) خیلی حوصله سر بر و سخت شده به طوری که مجبورشدم علی رغم رضایت کامل از این سایت دنبال سایت های دیگه بگردم.البته حق رو به طور کامل به شما میدم چون شما مسوول سهل انگاری دیگران نیستید اما اگر یه فکر جدید و بهتر برای این مشکل اندیشیده بشه میتونه خیلی کار مشتریانتون رو راحت تر کنه.برای همین اولین ایده ای که به ذهنم رسید رو باهاتون درمیان میذارم حالا اینکه برای شما ممکن هست یا نه بستگی به خودتون داره.چرا به جای وریفای حساب از مشتریان نمیخواهید که یک ایمیل به خصوص برای شما بفرستند تا از صحت انجام کار مطلع بشین؟ شاید کسی بتونه به کارت بانکی افراد دسترسی پیدا کنه ولی دانستن ایمیل و پسوردش یکم از ذهن به دوره.فک کنم این پیشنهاد حداقل در مورد خرید وب مانی به کار بیاد.در اخر هم می خوام از صداقت و تعهد کاری و زحمتاتون تشکر کنم

  1. سلام خدمت شما
   اولا سفارشتون انجام شد جناب همت خان.
   ثانیا از پیشنهاد شما تشکر می کنم. اما ارسال ایمیل قرار است چه مشکلی را حل کند برادر؟ هر کسی می تواند با هر اسمی که خواست ایمیل بسازد. در کجای دنیا با ایمیل احراز هویت می کنند؟

   با تشکر
   فرهاد

 5. آقای مقدم
  با تشکر از خدمات شما
  من یه پیشنهاد دارم.
  تنها اجازه خرید در سایت را به آی دی های وریفای شده بدهید. به عبارتی کسی که وریفای نکرده باشد، سیستم به طور اتوماتیک اجازه تراکنش و یا خرید را ندهد.
  با تشکر.

  1. سلام

   همین طور هم هست قربان. این کار را هم اکنون نیز داریم می کنیم.

 6. حتما باید وریفای کنیم؟حتتتتتتتتما یعنی یا نه اگرم نکنیم و مثلا اگه دزدی بشه و ما پیگیری نکنیم مشکلی نداره…

  1. بله. اگر می خواید سفارشتون اتوماتیک و بدون مشکل انجام بشه حتتتتتما باید وریفای کنید!

 7. خوب موقع ثبت نام میگفین که حتما باید وریفای انجام بدیم من الان ۲۵۰ دلار پرفکت مانی خریدم حالا باید ورفای کنم تا پولمو به حسابم بریزید؟
  پول منو برگردونید

  1. چنانچه نخواید وریفای کنید. ما سفارش رو حدود یک هفته تا ده روز که خیالمون راحت بشه شکایتی روش نشده انجام می دیم.

   همچنین وجه اولیه نیز قابل عودت به حساب اصلی خواهد بود.

 8. من قبلا برای تراکنش قبلی مدارک رو فرستادم و تراکنشم هم انجام شد . اما الان از دیروز تا حالا تراکنشم انجام نشده .

  ضمنا برای وریفای کردن به نظر من شما یک راه خیلی ساده دارید . فقط به کاربرانی اجازه بدید لاگین کنند که با آی پی (( ایران )) وارد میشن . به افرادی که از وی پی ان و آی پی های خارج از ایران استفاده می کنند اجازه ی لاگین ندید .

  به این شیوه هر بار که پلیس فتا یا مراجع قضایی از شما سوال کنند ، کافیه (( آی پی مشتری )) + (( زمان دقیق ورود و سفارش )) رو بهشون بدید . به این شکل مطابق قانون ، مسئولیت از شما سلب میشه و اگر تخلفی هم صورت گرفته باشه ، شرکت ارائه دهنده ی خدمات اینترنت ( ISP ) مربوط به مشتری باید به پلیس و مراجع پاسخگو باشه .

  1. سلام.
   در آن صورت باید سایت را تعطیل کنیم چون اکثر مشتریان ما خارجی هستند.

 9. سلام. امروز هشتم فروردین با شماره ی تلفن ۴۴۴۴۹۷۴۹ تماس گرفتم اما کسی پاسخگو نبود. دوم فروردین مبلغ ۱۵۰دلار وبمانی خریدم که پس از کسر کردن از حسابم پیغام وریفای کردن برایم ارسال شد. حالا حدود یک هفته است که این مبلغ از حسابم کم شده و به مقصد هم واریز نشده. امروز برای وریفای کردن اقدام کردم که کسی جواب نداد. لطفا پاسخگو باشید.

  1. سلام

   امر؟

   گاهی اوقات سرمون شلوغ هست و یا زمان اداری نیست و تلفن ها بی جواب می ماند. اما از طریق ایمیل و چت و ثبت تیکت و اعلام از همین طریق دیسکاس پیام شما همیشه و ۲۴ ساعته به ما می رسه.

 10. سلام
  من امروز با پلیس فتا تماس گرفتم ، سایت شما رو نمی شناخت
  گفت بررسی میکنیم در صورت شکایت
  ازشون پرسیدم که میتونیم به شما اعتماد کنیم گفتن که سایت هایی که دارای “e نماد” هستند مورد اعتمادن
  ازشون در مورد نحوه وریفای کردن شما پرسیدم گفتن قانونی نیست و حق این کارو کسی نداره و این راه کلاهبرداری رو باز میکنه

  1. سلام

   به پلیس فتا می گفتید این حرفش رو به طور کتبی بنویسه و امضا کنه. والا ما هم اینطوری از زحمت وریفای راحت می شیم. مساله اینه که هر وقت مشکلی می خورن انتظار دارن ما مشخصات کامل شخص دزد رو بهشون بدیم و این مقدور نیست مگر با وریفای کامل از تمام مشتریان.

  1. سلام

   احتمالا با پیشرفت علم و پیشرفته شدن کلاهبرداری های اینترنتی به نمونه ی دی ان ای هم احتیاج خواهیم داشت در آینده.

  1. خیر برای فروش خیر. اما بهتر هست که کلا وریفای کنید تا خیالتون راحت باشه.

 11. خب وقتی ما هنوز وریفای نشدیم ، برا چی میذارید از شما خرید کنیم ؟

   1. من کارت ملی دارم ولی پول ندارم !
    ها ها ها
    تورو خدا سوالات بامزه نپرسید

  1. سلام

   یک تلفن ثابت پیدا کنید. بالاخره دایی، عمو، خاله، عمه، برادر، خواهر، دوست، فامیل، بالاخره کسی در این دنیا هست که بتونه هویت شما رو با یک تلفن ثابت تایید کنه. نیست؟

 12. شما که مدیر این سایت هستید لطف کنید و مجوز کتبی از پلیس فتا و… رو توی سایت قرار بدید که نفرات بتونن با شماره نامه و کدهای رهگیری حرف های شما رو باور کنن

 13. به نظر بنده همین که کپی مدارک ارسالی به صورت سیاه سفید باشه کافیه امکان
  سو استفاده ازش کم میشه و این که هم کارت ملی میخواید هم شناسنامه بی معنیه خو یا کارت ملی یا پاسپورت هر کدومش به تنهای کافیه شناسنامه این وسط چه کاری انجام میده

  1. سلام

   یک بار دیگر تاکیدد می کنم که وریفای و احراز هویت و گرفتن مدارک جز دردسر برای ما هیچ چیز دیگری ندارد و خودمان هم راضی به این کار نیستیم.

   ما حتی با کسی که کارت دزدی در سایت می آورد و خرید می کند هم مشکلی نداریم (اگرچه کارش را تایید نمی کنیم) و در تمام موارد که دزدی شده و دزد دستگیر شده ما حتی یک بار هم از دزد شکایت نکردیم.

   مشکل تنها اینجاست وقتی پول دزدی داخل سایت می آید و شخص مالباخته شکایت می کند، اگر ما نتوانیم مشخصات هویتی مشتری را به طور کامل در اختیار قانون قرار دهیم، هم خودمان باید تاوان ضرر و زیان را بدهیم و هم خودمان در جای دزد خواهیم نشست. متاسفانه گاهی پلیس فتا این انتظار را از ما دارد که خودمان دزد را کت بسته تحویل دهیم.

   بنابراین لطفا از سخت گیری ما در مورد وریفای ناراحت و عصبی نشوید. والا ما بی تقصیریم.

  1. سلام

   از تلفن ثابت خاله، عمه، دایی، عمو، برادر، خواهر، کسی که هویت شما را تایید کند استفاده کنید. بالاخره یک نفر در این کشور هست که هویت شما را تایید کند یا نه؟

 14. سلام
  من یک بار وریفای کردم . ولی دوباره از من وریفای خواست .کلا تا حالا هیچ تراکنشی از من اتوماتیک انجام نشده .
  #۴۳۶۳۹۵۸۳۲

 15. با عرض سلام و احترام
  اقا من با ۱۰ تا سایت کار کردم همیشه دفعه اولمو وجهه کم زدم برا امتحان متاسفانه کلک جدید هم یاد گرفتم از این سایت اول بدون اینکه بت بگن باید حساب ورفای کنی پولو ازت میگیرن بعد میگن باید ورفای کنی همون موقع مدارکم اماده بود ارسال کردو ساعت ۵ صبح بعد میگن باید تماس بگیری از ۹ صبح گوشی رو اشغال میزارن بعد اگه دسترسی به ایدی یاهو پیدا کنی میگه سه به بعد زنگ بزن بعدشم جوابتو نمیدن حالا چند روز بازیت میدن خدا میدونه……………..
  من ۱۳ دلار برا شرطبندی فوتبال که بشه دویست دلار کم داشتم از یه سایت دیگه مجبور شدم بگیرم ولی این سبک مشتری مداری نیست این مردمو سرکار گزاشتنه………درسته ارزون تر از جاهای دیگه میدن ولی چه فایده انقد سرکار میری که اصلن بری دنبال یه چاره دیگه……
  اگه ارزونی براتون مهمه همین جا جای خوبیه
  اگه نه زمان و خوش قولی مهمه براتون خودتونو الاف اینجا نکید و برید جای دیگه

  1. سلام

   حق با شماست. هفته ی گذاشته کل سیستم وبمانی و بیت کوین گرفتار حمله ی هکرها بود و عمدتا مشتریان ما از ناهماهنگی اذیت شدند که عذرخواهی می کنیم. البته یک هفته مشکل برابر با همیشه نیست. انشاء الله که نظر شما نیز جلب خواهد شد.

   با تشکر
   فرهاد

 16. سلام عاقا این چه وضشه شماره ثابت میخواید من تلفن ثایت ندارم یه پیشنهاد هم داشتم مث سایتا خارجی با تایید بزارید طرف با کارت ملی نزدیک صورتش یه عکس سلفی بگیر. چون کارت ملی میخوایید من ۶۰ تابراتون میارم تلفنم که می ره اون کلاه بردار از بقالی سر کوچشون ز می زنه هیچ جوره هم نمی شه بگیریدشون نکته ما سر کوچه بقالی نداریم الان من چند تا دلار میخوام ابم افتاد دس شما شما هم یزید بازی دارید در میارید

  1. سلام
   جناب مدارک هویت کارت خریدار با هویت کارت بانکی یکی باشد همین موضوع برای سیستم قضایی کافی است و باقی آن به ما مربوط نیست.
   ما مسئول و پیگیر دزدی های کارت های بانکی افراد نیستیم.

 17. اقا این سفارش ما چرا انجام نشد ؟ بیت کوین خریدم!
  مگه نگفتیم اتوماتیکه ؟ من عجله داشتم
  ایمیلم دادم جواب نمیدین، زنگم میزنم کسی پاسخگو نیست.

  زودتر انجام بدید لطفا
  شماره سفارش : ۱۲۳۳۹۱۱۱۱

 18. با سلام و عرض ادب
  من چون زیاد تو کار کامپیوتر وارد نیستم به پسرم گفتم که برام ثبت نام کنه حالا به اسم خودش ثبت نام کرده و چون سنش کمه من نمیتونم حسابم رو وریفای کنم حالا باید چکار کنم؟حتی یک مورد خرید هم داشتم که اینم شناسشه #۲۲۱۱۵۱۰۱۵
  الان تمام مدارک خودم موجوده ولی چون حساب به اسم پسرمه و پسرم به سن قانونی(فقط شناسنامه داره) نرسیده نمیدونم چکار کنم!

  1. سلام قربان
   ما فقط اطلاعات صاحب کارت بانکی را می خواهیم ولاغیر
   پر واضح است که صاحب کارت دارای سن قانونی است.

   1. یعنی من الان اسکن کارت ملی و شناسنامه خودمو بدم حله؟
    البته اسم پروفیلم به اسم پسرمه این که توش تاثیری نداره؟

 19. من دانشجو و ساکن خوابگاه هستم و به تلفن ثابت منزل دسترسی ندارم
  میتونم با شماره خوابگاه حسابم رو وریفای کنم؟

  1. سلام قربان
   تصویر کارت ملّی و شناسنامه و کارت بانکی که با آن خرید می کنید را برای ما ارسال کنید و سپس تماس بگیرید

 20. سلام. حدود ۳ سال است با این سایت برای پی پال کار میکنم تا به امشب برای وب مانی اقدام کردم. فارغ از تایید گفته های سایت مبنی بر ارائه مشخصات لازم دونستم بعنوان مشتری نظراتمو اعلام کنم.
  ۱٫ طراحی سایت بشدت بد و ناکارامده و غیر پیوسته. تمانا میکنم برای حفظ مشتری هم شده فکری بحالش کنید! از طریق یاهو و اسکایپ این کارو انجام بدید خیلی بهتره تا این وبسایت!!!

  ۲٫ درصورت هک سایت و لو رفتن مدارک احراز هویت , آیا مطلق هستید در صورت شکایت شخص صاحب مدرک, پای شما وسط است؟ بخصوص اگر خدای ناخواسته از مدارک سواستفاده شود.

  1. سلام

   با تشکر از انتقاد شما دو نکته را خدمت شما عرض می کنم:

   ۱٫ طراحی یک سایت تا حد زیادی سلیقه ای هست. البته طراحی سایت ما قدیمی هست اما میزان کد نویسی انجام شده برای آن از هر وبسایت مشابهی لااقل چهار برابر بیشتر است و این قابلیت های سایت را افزایش می دهد. با اینحال اگر منظورتان را مشخص تر بفرمایید پیگیری خواهیم کرد. توصیف “بد نارکارآمد و غیر پیوسته” برای سایت، یک توصیف سلیقه ای هست و می توان برای هر سایتی این عبارات را بکار برد. لطفا موردی بفرمایید.

   ۲٫ ما دستور از قوه ی قضاییه و پلیس فتا داریم که مدارک کاربران را بگیریم و احراز هویت کنیم. بنابراین اگر مشکلی در این مورد دارید با قوه ی قضاییه و پلیس فتا در میان بگذارید.

 21. باسلام.من شماره تلفن ثابت ندارم .چکار باید بکنم.البته مشکل از من نیس.که ندارم.مشکل از مخابرات هست.
  ممنون

  1. سلام قربان
   پس از ارسال مدارک زیر با شماره ٠٢١۴۴۴۴٩٧۴٩ تماس بگیرید
   تصویر کارت بانکی
   تصویر شناسنامه و پاپورت
   تصویر کارت ملی

 22. با سلام
  من در ساعت اداری چندین بار با شماره ثابت داده شده تماس گرفتم ولی کسی جواب نداد. چطور ممکنه تنها نمایندگی ایران یک روز کامل هیچ کسی جواب تلفن را ندهد؟

 23. سلام من تمام اطلاعات خودمو فرستادم به ایمیلتون ولی هنوز حسابم وریفای نشده!!!باید چکار کنم؟

 24. سلام من یه سفارش دادم … الان مراحل وریفای رو دیدم حوصله ندارم … میشه برگشت بزنین؟

 25. اقا من ساعت ۷ درخواست خرید دلار پرفکت مانی دادم هنوز نریختن چرا

 26. سلام من درخواست خرید پرفکت دادم و نمی‌دونستم باید وریفای باشم…قصد وریفای کردن هم ندارم…میشه سفارش رو برگشت بدید؟ ممنون

 27. سلام
  بنده کلیه اطلاعاتم وریفای شده.اما خریدم هنوز شارژ نشده.لطفا راهنمایی کنین

 28. سلام…چرا تو احراز هویت من اصلا گزینه ادرس نداره؟؟همه کار و انجام دادم و همه قسمتها تیک سبز خزده شد.من از طریق کنترل پنل افزایش اعتبار ریالی ۳۰۰هزار واریز کردم اما هنوز حساب ریالیم ۰هست.و نمیتونم چیزی بهرم

 29. ینی با این روش که شما پیش می رید همه ملت و با اطلاعات شخصیشون به گا میدیدبا تشکر ,لازمه از سوراخ کونمون براتون عکس اسکن کنیم ,داداش از کجا معلوم شما کارت های ما رو جعل نکنید شخصی ترین اعداد و ارقام شماره سریال ها میفته دسته شما بهتره سیکتیر کنید

 30. سلام، بعد از وارد کردن شماره ثابت تماس تلفنی همان لحظه انجام میشود؟
  یا زمان بر است؟

 31. با سلام ببخشید من چند وقت از ایران زدم بیرون خیلی مدت کم هست ۱ ماه نیم الان اینجا حساب بانک ندارم بتونم پول واریز کنم کد وچر بگیرم چون ارور میده ایپیم ای پی ایران نست چیکار کنم من الان در این کشور حساب بانکی ندارم حساب تو ایران چه کار کنم ممنون

 32. با سلام
  بنده ۳ روز هست که مشکل در ویرفای رو دارم.
  روزی که مراحل رو طی میکردم آنتن ضعیف بود کد شماره موبایل دیر میومد از این طرف هم من تند تند کیلیک میکردم کد دیگر میفرستاد که تا من کد اولی که میومد قبول نمیکرد
  بیش از ۷ بار به علت ضعیف بودن آنتن این مراحل را انجام دادم که ظاهرا قفل کزده سیستم دیگهکد نمیفرسته
  برای حل مشکل چیکار کنم لطفا هر چه سریعتر رسیدگی کنین

 33. با سلام و خسته نباشید
  بنده میخوام حسابم رو پاک کنم راهی وجود داره اصلا؟

 34. سلام من اینجا پول چینج کردم و کد فوچرز دریافت کردم برای برنامه شرط بندی بعدش پول رو از اون برنامه کشیدم برای تبدیل از این سایت استفاده کردم ولی متاسفانه الان ۶روزه پول بحساب من نمیاد شماره کارت مادرم رو دادم با اسم خودم چون شماره شبا خودم نداشتم اون رو زدم الان پول نیومده باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید بتونیم پولمون رو پس بگیریم

 35. سلام من تلفن منزل قطعه در حال حاظر نمیتونم وسطشم کنم راهی نداره بدون تلفن منزل وارد سایتتون شد و احزاز حویت کرد

 36. سلام اقا من هر کاری میکنم نه ایمیلم تایید میشه نه فایلی بارگزاری میشه ایمیل بهم میاد روی لینک ارسالی میزنم ولی تایید نمیشه و اینکه میخوام کارت ملی و شناسنامه رو بارگزاری کنم اونم نمیشه بارگزاری نمیکنه حالا باید چیکار کرد

 37. سلام من ایمیل دادم به سایت و شماره تلفنمم تایید شده ولی میزنم رو تایید ایمیل مینویسه این شماره تلفن قبلا استفاده شده؟چیکار کنم الان

 38. سلام من قبلاکاربریمووریفاکرده بودم الان وریفای میخادهرکاری کردم نتونستم دوم اینکه میخام شماره ی موبایل وجیمیلوتغییربدم دروریفای

 39. سلام ایاشماره همراهیکه میخاهیم وریفای کنیم بایدبنام خودمان باشد

 40. سلام
  من یک هفته هست ثبت نام کردم ولی احراز هویت من ثبت نمیشه لطف کنید چگونه مشکلمو حل کنم
  وریفای که میکنم میگه مشخصات ثبت شده اشتباه است
  آیا میشه دوباره ثبت نام کنم

Comments are closed.