آیا بیت کوین در سال ۲۰۱۹ قیمت بالای ۹،۰۰۰ دلار را تجربه می کند؟

تا بیشتر از دو روز بیت کوین وقت کافی برای از دست دادن ارزش ۱۱۰۰ دلار برای رسیدن به قیمت ۸۰۰۰ دلار داشت و از آن زمان به بعد، مشاهده کردیم که این ارز صعودی آرام را پشت سر گذاشت.

بیت کوین پشتیبانی ۸۰۰۰ دلار همراه با سطح اصلاحی فیبوناچی ۶۱٫۸٪ را حفظ کرد و پس از شکستن اخیر سطح ۸۵۰۰ دلار، این ارز به مقاومت ۸۸۰۰ دلار نزدیک شد.

از ۸ ماه مه، هنگامی که BTC قیمت ۶۰۰۰ دلار را پشت سر گذاشت، از سطوح بالای نوسان عبور کرد و به نظر نمی رسد که در روزهای آینده  سقوط  کند.

ارزش بازار کل: ۲۷۳٫۶ میلیارد دلار

ارزش بازار بیت کوین: ۱۵۲٫۸ میلیارد دلار

سلطه بیت کوین: ۵۵٫۹٪

نگاهی به نمودارهای ۱ روزه و ۴ ساعته

– پشتیبانی / مقاومت:

پس از شکستن قیمت ۸۵۰۰ دلار، BTC اکنون با سطح مقاومت ۸۸۰۰ تا ۹۰۰۰ دلار مواجه است. بالاتر از قیمت ۹۲۰۰ دلار – منطقه ۹۳۰۰ قبل از رسیدن به سطح ۹۷۰۰ دلار است – ۹۸۰۰ دلار بالاترین سطح ماه مه ۲۰۱۸ بود، و آخرین مانع قبل از رسیدن قیمت بیت کوین به $ ۱۰،۰۰۰ است.

نزدیک ترین سطح پشتیبانی، سطح ۸۵۰۰ دلار همراه با خط روند صعودی میان مدت است (به رنگ نارنجی در نمودار ۴ ساعته مشخص شده است). در ادامه، ۸۴۰۰ دلار قبل از حمایت بعدی به قیمت ۸۲۰۰ دلار است. کمتر از ۸۰۰۰ دلار، ۷۸۰۰ دلار و ۷۶۰۰ دلار است.

– حجم معاملات: افزایش قیمت اخیر به دنبال سطوح پایینتر از حد متوسط بود که ممکن است به دلیل تعطیلات آخر هفته باشد، اما به خاطر داشته باشید که افزایش قیمت اخیر هفته گذشته بدلیل (تعداد کم خریداران) بود.

نمودار ۴ ساعته بیت استمپ BTC / USD

نمودار ۱ روزه بیت استمپ BTC / USD   

https://cryptopotato.com/bitcoin-price-analysis-btc-soon-to-record-a-new-2019-high-above-9000/

پاسخی بگذارید