خرید وبمانی اتوماتیک

خرید وبمانی اتوماتیک

خرید وبمانی

توجه: کلیه ی تراکنش هایی که در ضمن آن کاربر به سایت فرهاد اکسچنج ریال می دهد – مثل خرید وبمانی –  مستلزم احراز هویت کاربر هستند. 

نحوه ی احراز هویت

 برای استفاده از خدمات کاملا اتوماتیک سایت و خرید وبمانی به طور اتوماتیک ابتدا باید در سایت ثبت نام بفرمایید (اگر تاکنون ثبت نام کرده اید به مرحله ی بعدی که نحوه ی پر کردن سفارش هست بروید):

برای ثبت نام روی لینک زیر بروید:

https://farhadexchange.com/signup.php

و مشخصات خود را وارد نمایید (لطفا مشخصات خود را صحیح وارد نمایید تا در تطابق شماره حساب های شما و حساب وبمانی شما مشکلی ایجاد نشود):

(توجه داشته باشید که “حتما” روی سایت ما از https  به جای http  استفاده فرمایید تا امنیت بیشتری متوجه تراکنش های شما باشد)

1

دکمه ی Sign Up را که بزنید کار تمام است و ثبت نام انجام شده است:

2

اکنون روی سایت در قسمت Members Login (ورود به سایت)  شناسه کاربری و رمز عبور را وارد کنید Login  کنید:

کنترل پنل برای استفاده از خدمات ما در اختیار شما خواهد بود:

برای خرید وبمانی به طور کاملا اتوماتیک(حساب باید بطور کامل وریفای باشد) در کنترل پنل خودتان روی Exchange E-currencies (تبادل ارز های الکترونیک)بروید و کلیک کنید. صفحه ی فرم Exchange برای شما نمایش داده خواهد شد:

ویدئو آموزشی را از طریق لینک زیر در اینستاگرام مشاهده کنید

https://www.instagram.com/p/BsvLCjjAujl/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1q19d3ejju614

در کادر بالایی فرم اگر قصد دارید کل کار اتوماتیک انجام شود و به محض واریز وجه وبمانی در حساب شما باشد ، واریز وجه به  درگاه آنلاین ایران شتاب کارت  (Iran Shetab Cards)  را انتخاب فرمایید. در صورت انتخاب درگاه ایران شتاب کارت ، واریز شما از درگاه اینترنتی انجام می شود و بلافاصله پس از واریز ریال, وبمانی در حساب شما خواهد بود. شرکت معظم وبمانی این امکان را در اختیار ما قرار داده است که به طور اتوماتیک و پس از واریز وجه از سوی شما ، کاملا خودکار حساب وب مانی شما را شارژ نماییم.  خرید وبمانی در صورتی که وریفای شما کامل باشد کاملا اتوماتیک و لحظه ای انجام می شود. شارژ حساب شما پس از تایید واریز ریالی توسط شرکت وبمانی تضمین شده است. توجه بفرمایید که در این حالت که از درگاه ایران شتاب کارت واریز انجام می شود واحد پول به “ریال” است.

همچنین در کادر پایینی WebMoney WMZ را انتخاب بفرمایید و تعداد مورد نیاز را در کادر روبرویی وارد کنید. به محض وارد کردن تعداد مورد نیاز وبمانی (این تعداد حداقل ۰٫۲ دلار وبمانی تعیین شده است)، به طور اتوماتیک معادل آن به ریال در کادر بالایی نمایش داده می شود. در دو کادر پایین نیز ابتدا شماره کیف وبمانی که با حرف Z انگلیسی شروع می شود را وارد نمایید(توجه بفرمایید که شماره کیف Purse Number  با شماره آی دی شما در وبمانی WMID متفاوت هست. در اینجا ما شماره کیف دلاری شما در وبمانی را احتیاج داریم که با حرف Z انگلیسی آغاز می شود) و سپس ایمیل خود را وارد کنید و Proceed  را بزنید تا به صفحه ی بعد بروید:

در صفحه ی بعد با قوانین سایت موافقت نمایید و تیک قوانین را بزنید. شما می پذیرید که اطلاعاتتان را درست وارد کرده اید و در پرداخت از مشخصات شخص دیگری استفاده نخواهید کرد .

 اگر تصویر Verification Code خالی هست شما هم کادر روبروی آن را خالی بگذارید و Confirm  را بزنید:

پس از زدن دکمه ی کانفرم سفارش با موفقیت ثبت  شده است و صفحه ی جدید که حاوی شماره سفارش و فیلد ممو – Memo –  و  انتخاب درگاه بانکی و  دکمه ی PAY ONLINE است مشاهده خواهد شد.  فیلد ممو – Memo – کاملا اختیاری هست و برای دادن توضیح اضافی در مورد سفارش بکار می رود.   فراموش نکنید که  به هیچ وجه در قسمت ممو از کاراکترهای فارسی استفاده نفرمایید. 

برای پرداخت آنلاین و ارتباط با درگاه پرداخت آنلاین روی PAY ONLINE  کلیک کنید.

فرم درگاه  امن آنلاین  را پر بفرمایید. مشخصات کارت شتاب خود را وارد کنید و سپس روی “پرداخت” کلیک کنید تا وجه سفارش خرید وبمانی از حساب شما کسر شود.

پس از پرداخت موفقیت آمیز صبر کنید تا بانک شما را به سایت ما ارجاع دهد

10

با دیدن پنجره ی بالا که به معنی کامل بودن هم پرداخت ریالی و هم دریافت وبمانی هست حساب وبمانی خود را چک کنید. این حساب باید به طور اتوماتیک شارژ شده باشد. انجام شارژ اتوماتیک توسط شرکت وبمانی تایید و تضمین شده است.خرید وبمانی کاملا اتوماتیک و لحظه ای انجام می شود.(در صورتی که این سفارش به هر دلیلی,اتوماتیک انجام نشد, میتوانید با یکی از خطوط پشتیبانی تماس بگیرید ۰۲۱۶۶۵۵۸۹۷۶ – ۰۲۱۶۶۵۵۷۱۴۰ – ۰۲۱۶۶۵۵۷۱۸۲ یا از طریق تلگرام و تیکت مشکل خود را مطرح کنید)
*برای پیگیری سفارش خرید وب مانی ,داشتن شماره سفارش و نام کاربری و ادرس ایمیل برای تسریع روند پیگیری  الزامی است

چنانچه به علت کندی اینترنت – یا استفاده از اینترنت همراه – در مرحله ی آخر صفحه ی بالا برایتان ظاهر نشود ، دکمه ی Back  را روی مرورگر خود بزنید تا با بازگشت به سرور اصلی ، صفحه ی فوق ریفرش شود و پیام دریافت وبمانی را دریافت کنید. اگر با یک بار زدن دکمه ی Back  صفحه ی فوق ظاهر نشود این کار را تا گرفتن نتیجه تکرار نمایید.

همانطور که قبلا گفته شد در حالت اتوماتیک کمترین میزان خرید وبمانی ۰٫۳ دلار است و واحد پول ایران نیز “ریال” در نظر گرفته شده است.

هر گونه مشکل را با پشتیبانی سایت ۰۲۱۶۶۵۵۸۹۷۶ – ۰۲۱۶۶۵۵۷۱۴۰ – ۰۲۱۶۶۵۵۷۱۸۲ , تلگرام و تیکت در میان بگذارید.