بازار کریپتو

بیت کوین در هفته گذشته در سرازیری قیمت تندی قرار گرفت.Ran Neuner مدیر عامل سرمایه Onchain بیان کرد:بازی بازار کریپتو کارنسی هنوز شروع نشده است و به اصطلاح طلای دیجیتال دوباره با سرعت بالا صعود خواهد کرد.

قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت اخیر حدود ۲۵ بیلیون دلار سقوط کرده است و به نظر میرسد بازار کریپتوکارنسی روزهای نامید کننده تری را در بازار تحمل میکند.

اما Ran Neuner مدیر عامل سرمایه  Onchain در CNBC فاش کرد, طلای دیجیتال برای رسیدن به  قیمت بالای دست یافته در سال  ۲۰۱۷ دوباره رواج پیدا خواهد کرد. او بیان کرد:من از سال گذشته بیت کوین را دنبال کرده ام و در پیش بینی های آینده قیمت آن از ۱۷,۵۰۰ دلار به ۲۰,۰۰۰ دلار بالا خواهد رفت.او در ادامه بیان کرد:سرمایه گذاران جزئی احتمالا برای دلایل اشتباهی وارد بازار کریپتو کارنسی میشوند.آنها وارد بازار کریپتو کارنسی میشوند:

  • بخاطر ترس از دست دادن فرصت سرمایه گزاری در این بازار مهیج و بی نظیر!
  • میخواهند بدون فهمیدن  و درک کردن تکنولوژی این پول  در آن سود کنند و پول در بیاورند.

 

بازار کریپتوکارنسی رشد چشمگیری داشت اما ناگهان بازار شروع به سقوط کرد و هر کسی که تکنولوژی را نفهمیده بود تغییر عقیده داد و گفت:ما واقعا به چه دلیل اینجا هستیم؟

او در ادامه بیان کرد:من به شخصه منتظر یک اتفاق برای بازار هستم که موفقیت را بالا ببرد و دوباره حرکت بیت کوین مانند گذشته بهبود پیدا خواهد کرد.بیت کوین یک  مخزن پر ارزش است اما یک مخزن ارزش جدید است و هنوز به عنوان یک بازار عظیم تصویب نشده است و وقتی تصویب شود ما میتوانیم انتظار داشته باشیم که این طلای دیجیتال یک بازار ارزش جهانی شود.

 

کارشناس کریپتوکارنسی بیان کرد:تنها دلیلی که بیت کوین هنوز پا بر جاست تا به بازار ارزش جهانی تبدیل شود این است که تکنولوژی پشت کریپتوکارنسی هنوز آماده نیست.بیت کوین یک طلای دیجیتال جدید است. اما بازی بازار کریپتو کارنسی هنوز شروع نشده است.

بر اساس CoinDesk در ساعت ۱۰:۵۴, تاریخ ۲ فوریه قیمت بیت کوین ۸,۷۶۲٫۱۵ دلار است تا وقتی که رقیب آن, ریپل ۰٫۸۷ دلار قیمت دارد.

منبع:

https://goo.gl/dmRL25