Binance

Binance ، بزرگ ترین صرافی خرید و فروش ارزهای کریپتو با بالاترین حجم معادلات، در ۱۳ مارس اعلام کرد که بلاک چین رسمی خود را برای تراکنش های خود ایجاد می کند. این نسخه ازBinance که در آینده ای نزدیک تراکنش های متمرکز و غیر متمرکز را پشتیبانی می کند، برای  انتقال و فروش ارزهای بلاک چین استفاده خواهد شد. این عمل می تواند استفاده از ارزهای کریپتو را در جامعه رواج دهد.

“ما معتقدیم که می توانیم با این کار به پیشرفت صنعت بلاک چین کمک کنیم و همان طور که گفته ایم به این کار ادامه خواهیم داد.”

این بلاک چین جدید از یک ارز جدید به نام  Binance نیز پشتیبانی خواهد کرد که در این بلاک چین، یک ارز بومی محسوب می شود.

تفاوت تراکنش های غیر متمرکز با متمرکز در این است که در تراکنش های غیر متمرکز نیاز به شخص سومی نیست که خدمات انتقال به شما ارائه دهد.افراد می توانند پول خود را انتقال دهند یا هر گونه خرید و فروشی داشته باشند بدون این که نیاز به مرکز سومی برای این تراکنش ها  باشد یا این تراکنش ها را ثبت و ضبط کند.

در نتیجه این گونه در تراکنش ها مبدا و مقصد دقیقا مشخص نیست و این کار را برای هکر ها سخت می کند.از طرفی دیگر این دسته معاملات برای سرمایه گذاران آن چنان آشنا  و قابل درک نیست و یک سری از ویژگی های مبادلات متمرکز را ندارد.

Binance این خبر را تنها یک روز پس از اطلاعیه پاداش ۲۵۰۰۰۰ دلاری برای کسی که بتواند اطلاعاتی از هکرهای حمله ۷ مارس بدهد داده شد.

 

فرهاداکسچنج، اولین سایت خدمات ارز الکترونیک در ایران با خدمات بی نظیر