Draper

Tim Draper، سرمایه گذار آمریکایی و یکی از افراد تاثیرگذار در صنعت بلاک چین، ادعا می کند که بیت کوین “فراتر از اینترنت” است. همچنین این ارز دلیلی برای تحولات عمده در زندگی بشر است.

وی با افراد دیگری مانند مدیر Overstock، سرمایه گذار بیت کوین Patrick Byrne و دو فرد بدبین دیگر نسبت به ارزهای رمزنگاری شده به بحث و گفت و گو پرداخت. Draper سرمایه گذاری در محیط بیت کوین و بلاک چین را مانند سرمایه گذاری در تسلا، هات میل و اسکایپ دانست. پس از آن گفت “ارزش بیت کوین باید از همه این شرکت ها بیشتر شود.” , و  ادامه داد ارزش و اهمیت بیت کوین فراتر از یک تکنولوژی در تاریخ بشر است.

“کشف بیت کوین حتی از  عصرآهن، رنسانس  و انقلاب صنعتی فراتر است.  “

Draper همچنین پیش بینی گذشته خود را دوباره تکرار کرد که در طول ۵ سال آینده، هیچ کس از پول سنتی استفاده نخواهد کرد.

“در پنج سال آینده شما می روید تا در یک کافه یک فنجان قهوه با پول سنتی(فیات) بخرید و آن هاشما را به دلیل عدم استفاده از ارزهای کریپتو مسخره خواهند کرد. من معتقدم که ما در آینده به نقطه ای خواهیم رسید که هیچ کس از پول های بدون پشتوانه استفاده نخواهد کرد.”

مطابق با گزارش های CNBC، یک سرمایه گذار در سال ۲۰۱۴، ۳۰ هزار بیت کوین را از حراج مارشال خریداری کرده بود، هنوز در اختیار دارد. اگر اکنون بخواهد آن ها را بفروشد، ۲۷۰ میلیون دلار ارزش دارند.

در گفت و گوی آن ها، Draper  در مورد تسلط بیت کوین بر کل بازار ارزهای کریپتو صحبت کرد. او گفت بیت کوین اکنون بزرگ ترین ارز بازار کریپتو است ک تا آینده هم بزرگ ترین ارز کریپتو خواهد ماند. بیت کوین الان ۳۳ درصد از بازار را در دست دارد که این عدد تا ۴۴ درصد نیز رسیده است.