Elliott Waves

Elliott Waves

آموزش ویدئویی تئوری موج الیوت و نرم افزار قدرتمند الویو

تهیه شده توسط فرهاد مقدم سلیمی

طی سالهای ۱۳۸۴ و ۱۳۸۵- حدود هشت سال پیش  – در دانشکده ی مدیریت دانشگاه تهران چند دوره ی تخصصی تئوری موج الیوت و استفاده از نرم افزار Elwave  برگزار کردم که ویدئوهای ارائه شده حاصل آن دوره است. امیدوارم مورد استفاده ی علاقمندان به تحلیل موج الیوت قرار گیرد.

این تئوری روشی برای تحلیل بازار است که بر اساس الگوهای تکرار شونده امواج و اعداد فیبوناچی می باشد. الگوی ایده آل و کامل امواج الیوت از پنج موج صعودی به همراه سه موج نزولی تشکیل شده است.

اصل امواج توسط نلسون الیوت کشف گردیدکه حرکت و برگشت انرا تشخیص می دهد.
الیوت در اطلاعات بازار سهام کشف کرد که تغییرات قیمت در بازار با ساختار خاصی انجام می گیرد که در واکنشهای چرخشی یک اهنگ اصلی را دنبال می کند. از این کشف ، او سیستمهای منطقی بررسی بازار را توسعه داد. الیوت ۱۳ نوع موج مجزا که در بازار سهام تکرار میشدند را ترسیم نمود. این امواج هیچ الزامی برای تکرار در زمان و یا دامنه خاصی ندارند. او مسیرها را تعریف ، ترسیم و نام نهاد. او توصیف کرد که چگونه این ساختارها به یکدیگر متصل می شوند، چگونه انها در یک الگوی قابل پیش بینی بزرگتر به یکدیگر متصل می شوند وّّّّّّهمینطور در مورد الگوهای بزرگتر و بزرگتر.
بطور خلاصه اصل امواج یک مجموعه از مسیرهاست ویک تفسیر از این فرمها که شبیه همه مسیرهایست که تا بحال در حرکت بازار اتفاق افتاده. توصیف الیوت تشکیل شده از یک سری قاعده تجربی راهنما برای تغییرات بازار. الیوت پیشگوئی قیمت برای بازار را مطرح نمود که حالا بنام اصل امواج الیوت نامیده می شود.

 

لینک دانلود ویدئو

7 thoughts on “آموزش ویدئویی Elliott Waves و نرم افزار Elwave – قسمت ششم”
  1. سلام
    دوست عزیز ویدئو های پنجم و ششم مشکل داره و اجرا نمیشه لطفا بررسی کن ضمنا تشکر بابت اموزشت

  2. استاد دانلود کردم ولی فرمت فلش مشکل داره فقط همین دوتا اجرا نمیشه بجای حساس اموزشت رسیدم کمک کن لطفا.

  3. سلام
    دوست عزیز لطفا به سوالاتم جواب بده شاید یه روزی مشتریت شدیم
    توی نرم افزار الویو وقتی یک سهام رو با تایم فریم دلخواه باز کردیم تایم فریم خود الویو برای انالیز باید روی کدام سیکل باشه منظورم از کارنت دیتا تا لول ۱۲ با تشکر راستی سوال پایینی هم راهنمایی کن ممنون

پاسخی بگذارید