information concept, hands from monitors. console controller and hand with bitcoin . 3d illustration

همه ما می دانیم که بیت کوین اکنون بسیار محبوب شده است. این ارز محبوب در سراسر جهان شناخته شده است و به آرامی در حال تبدیل شدن به یک روش معمول پرداخت است. یکی از صنایعی که با آغوش باز از بیت کوین استقبال کرده، صنعت بازی است.
صنعت بازی در طول سال ها در حال پیشرفت بوده است و گرافیک آن بهتر شده است. به عبارت دیگر، این صنعت در حال بهبود بوده است. ظهور بازی های VR اثبات تحول در این صنعت است.

این فناوری بلاکچین است که به توسعه دهندگان بازی الهام می بخشد. به همین دلیل بیت کوین یک سرمایه مهم در صنعت بازی است. همچنین، این رمز ارز به عنوان روش پرداخت گیفت کارت در بازی های آنلاین در دسترس است، اما وقتی صحبت از فناوری پشت آن می شود، حرف بیشتری برای گفتن وجود دارد.
به این ترتیب بازار بازی های رمزنگاری شده متولد شد و اولین بازی های بیت کوین به وجود آمد، این بازی ها برخی سرگرم کننده و برخی دیگر آموزشی هستند.
اکنون چند مورد را به شما معرفی می کنیم:

نکته: لطفا توجه داشته باشید که ما هیچگونه مسئولیتی در مقابل برنامه ها و بازیهای معرفی شده نداریم، لذا قبل از استفاده از آن ها تحقیق کنید، ما صرفا این مقاله را جهت اطلاع رسانی ترجمه کرده ایم.

با سرگرم کننده ترین اخبار ارز دیجیتال همراه ما باشید.

bitcoin hero

این برنامه فقط بر روی بیت کوین تمرکز دارد و یک شبیه ساز بازار معاملات است بنابراین می تواند به شما در یادگیری اصول معامله کمک کند. شما پول مجازی و همچنین ابزارهایی برای تحلیل بازار دارید. بازیکنان دیگر رقیب شما خواهند بود.
به عبارت دیگر، این برنامه به شما نحوه معامله با بیت کوین را آموزش می دهد. نگران این نباشید که این برنامه فقط یک شبیه ساز است زیرا از قیمت واقعی بیت کوین در زمان واقعی استفاده می کند. بنابراین، اینگونه برنامه های آموزشی مورد نیاز شما خواهند بود و پس از مدتی شما را به یک معامله گر توانمند تبدیل خواهند کرد.

بازی کنید، بیت کوین جایزه بگیرید!

بازی Spells of Genesis

این یک برنامه متفاوت از Bitcoin Hero است. این بازی بیشتر سرگرم کننده است تا آموزشی. Spells of Genesis همانند بازی هایی مانند Magic the Gathering یا Yu-Gi-Oh است. به عبارت دیگر، در این برنامه شما در برابر بازیکنان دیگر بازی می کنید و بهترین بازیکن برنده خواهد بود.
در این برنامه کارت و سایر کالاهای جمع آوری شده را به عنوان جایزه پیروزی خود دریافت خواهید کرد. Spells of Genesis به شما کارت و دسته بندی های مختلفی را می دهد تا از آن ها کارت بگیرید. همچنین می توانید از بیت کوین برای تقویت دسته ورق های خود با یک یا دو کارت استفاده کنید.

بازی Merge Cats

این یک بازی ساده و جالب برای لذت بردن است. همانطور که از عنوان آن پیداست، برای پیشرفت در آن باید گربه ها را ادغام کنید.
نکته جالب در مورد این برنامه این است که با چالش های روزمره همراه است. در صورت تکمیل آن ها، جوایزی با بیت کوین دریافت خواهید کرد. به عبارت دیگر، شما برای سرگرمی بازی می کنید اما جوایز واقعی دریافت خواهید کرد. عالی نیست؟

Altcoin Fantasy

این برنامه شبیه ساز معاملاتی دیگری است که از بیت کوین و همچنین سایر رمز ارزها پشتیبانی می کند. هنگامی که یاد می گیرید چگونه با بیت کوین معامله کنید، این شبیه ساز می تواند دستیار مفید شما باشد. این پلتفرم همچنین از قیمت های واقعی دارایی ها و تحلیل بازار استفاده می کند. همچنین، Altcoin Fantasy مسابقاتی را ارائه می دهد که ماهرترین معامله گران با بیت کوین یا هر ارز رمزنگاری شده دیگری که ترجیح دهد پاداش بگیرد.

در نتیجه:

با دیدن صنعت بازی در طول سال ها خواهید دید که تکامل می تواند چیزی مترادف با روند رشد این صنعت باشد. با پیشرفت تکنولوژی، این صنعت نیز با آن رو به جلو حرکت کرد. به همین دلیل است که با پیشرفت بازار بازی های رمزنگاری، بیت کوین به جنبه مهم تری از این صنعت تبدیل خواهد شد.

منبع خبر
وبلاگ ما را دنبال کنید.

پاسخی بگذارید