colonial style house in night scene

شرکت ساخت ساز E11EVEN Hotel and Residences با انگیزه همایش برگزار شده در میامی، در حال حاضر اولین حرکت خود را پیرامون ارز های رمزنگاری شده برداشته است. شرکت هتل و اقامتگاه های E11EVEN مستقر در میامی ادعا می کند:
اولین شرکت املاک است که اجازه خرید املاک را با استفاده از ارز های رم نگاری شده داده است. مارک رابرتز، بنیانگذار شرکت و مالک پروژه فاکس بیزینس، اظهار داشت:
علاقه به ارز های رمزنگاری شده “واقعاً حیرت انگیز” بوده و هست!

رابرتز خاطرنشان کرد که علاقه به دارایی های رمز ارز ها در میان کنفرانس اخیر بیت کوین میامی – که در اوایل ماه جاری میلادی برگزار شد – افزایش یافته است. طبق گفته برگزارکنندگان آن چیزی در حدود تقریباً ۵۰،۰۰۰ نفر در این کنفرانس شرکت کردند. وی خاطرنشان کرد شواهد نشان می دهد که “واکنش فوق العاده ای” به پشتیبانی E11EVEN از رمز ارز ها نشان داده شده است. چگونه قیمت بیت کوین بالا و پایین می رود؟!

بلاکچین به زبان ساده را الان یاد بگیرید!!

رابرتز اضافه کرد که E11EVEN اکنون تقریباً یک ماه با جمع آوری دومین جذب سرمایه خود از طریق ارز های رمزنگاری فاصله دارد. وی پیش بینی می کند:
این جذب سرمایه چیزی معادل ارزش پیش پرداخت بین ۱۰ تا ۱۵ درصد از قیمت فروش ملک باشد. این شرکت پنت هاس هایی در منطقه Miami’s Park West را ارائه می دهد. به گفته آژانس املاک و مستغلات Miami Residential قیمت واحدهای مجلل از ۳۷۷،۴۰۰ دلار شروع می شود. این برج ۶۵ طبقه، دارای ۳۷۵ واحد است و پنت هاوس های انتظار می رود که حدود ۱۰ میلیون دلار فروش رود. رابرتز حمایت از رمز ارز ها را به عنوان یکی از “بزرگترین تصمیمات” شرکت توصیف کرد و هشدار داد:


“کسانی که [ارز های رمزنگاری] را قبول نکنند، از غافله عقب خواهند ماند!!”

“من فکر می کنم جریان بازار رمز ارز ها به سمت خریدارانی بیشتر است که در از رمز ارز ها به عنوان یک روش پرداخت استفاده می کنند و ما بسیار خوشحالیم که اولین افرادی هستیم که ارزهای رمزنگاری شده را برای سپرده گذاری در املاک می پذیرد.”

غول املاک و مستغلات ماهیت ناپایدار دارایی های دیجیتال را تأیید کرد:


اما اطمینان داشت که نسل جوان در برابر نوسانات قیمت بی خبر و ناآشنا نیستند و قبلاً ریسک این موضوع را پذیرفته اند.
همین الان از فرهاد اکسچنج دوج بخرید!!
رابرتز در پاسخ به این سوال که:
آیا فکری به حال رسوبات وضعیت دارایی های رمزنگاری شده برای از بین بردن نوسانات قیمت و در نتیجه ضرر و زیان شرکت فکری کرده است، اظهار داشت:

“این وضعیت جدیدی است و ما در حال مطالعه هستیم و می خواهیم تمامی جوانب و شرایط آن را بپذیریم.”
در ماه مه گزارش شد:
آپارتمانهای لوکس Miami’s Arte Surfside یعنی خانه ایوانکا ترامپ در حال قبول پرداخت
بهای املاک در ازای چندین رمز ارز از جمله بیت کوین و اتریوم است.

منبع

پاسخی بگذارید