سلام

۱٫ سایت ما  – https://www.farhadexchange.com – تنها سایت آنلاین در جهان است که تبدیل واریز بانکی (از ایران)  به وبمانی را به طور اتوماتیک انجام می دهد. حتی سایت های خارجی نیز چنین امکانی را برای کاربران بوجود نیاورده اند، و مهمترین دلیل آن دغدغه ی ایجاد امنیت برای چنین سیستمی هست.

۲٫ ایجاد امنیت برای کاربران سایت و ایجاد امنیت برای خود سایت از ابتدا دغدغه  ی ما بوده است و هنوز نیز هست.

۳٫ جدیدا جهت افزایش امنیت سایت از SiteLock.com  کمک گرفته ایم. استفاده از سایت لاک ، سایت فرهاد اکسچنج را برای خرابکاران و دزدان اینترنتی، نفوذناپذیر تر از قبل می سازد و این اطمینان را برای کاربران عزیز – سروران ما – ایجاد می کند که اطلاعات خرید و فروش و مالی ایشان همواره در پشت درهای آهنین محفوظ خواهند ماند.

۴٫ نصب SiteLock در روزهای اخیر مشکلاتی را برای برخی کاربران ایجاد کرد که عذرخواهی می کنیم. اما بدون شک هر کسی تصدیق خواهد کرد که روی یک سایت مالی، مهمترین عامل، “امنیت” است و به این ترتیب در راه ایجاد امنیت بیشتر برخی مشکلات کوچک، قابل اغماض و بخشش خواهند بود.

۵٫ علت بروز مشکلات اخیر ، اشتباه سایت لاک در تشخیص هکرها از مشتریان معمولی بود که گاه کاربران عزیز را قفل می کرد و مانع دیدن سایت می شد.

۶٫ این گونه مشکلات که در یک هفته ی اخیر مشاهده می شدند، خوشبختانه اکنون کاملا حل شده اند.

۷٫ چنانچه هنوز در مشاهده ی سایت ما – سایت خودتان –  مشکل دارید و بجای آن صفحه ی سایت لاک را مشاهده می کنید می تواند دلایل زیر را داشته باشد:

الف – بدون سه تا دابلیو وارد سایت شده اید. در این صورت لطفا از آدرس https://www.farhadexchange.com  برای ورود به سایت استفاده کنید. این قاعدتا مشکل را حل خواهد کرد.

ب – ممکن است صفحه ی سایت لاک از قبل در کش شما موجود باشد، در این صورت ریفرش کردن صفحه ی اینترنت مشکل شما را حل خواهد کرد.

پ – ممکن است از آی پی خاصی – مربوط به یک ف ی ل ت ر ش ک ن “خفن” استفاده کرده اید که از قبل توسط هکر ها استفاده می شده است. در این صورت آی پی خود را تغییر دهید. از ف ی ل ت ر ش ک ن دیگر یا از آی پی ایران وارد شوید.

ت – ممکن است کار خاصی روی سایت انجام داده اید که نرم افزار سایت لاک به شما مشکوک شده و دسترسی شما را قطع کرده است. در این مواقع نیز تغییر آی پی و یا یک خاموش و روشن کردن مودم راهگشاست.

ث – ممکن است شما خود هکر باشید. در این صورت با عرض تاسف باید پشت دیوار آتشین بمانید 

 

One thought on “نصب سایت لاک – SiteLock – روی سایت FarhadExchange.com”
  1. سلام علیکم
    فقط خواستم عرض ادب خدمت تان داشته باشم . ممنون تان هستیم که همچنین سیتمی راه راندازی نموده اید برای سهولت در امر نقل و انتقال سریع پول الکترونیکی . با تشکر فرآوان

پاسخی بگذارید