سرمایه گذار

بنابر نتیجه گیری یک موسسه نظرسنجی، بیش از ۸۰٪ از سرمایه گذارانی که قبلاً در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند، قصد دارند که میزان دارایی خود را افزایش دهند.

یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که مدیران ارشد شرکت های صندوق های مالی، مدیران مالی شرکت ها و سرمایه گذاران بنیادی که قبلا دارایی های ارز های رمز نگاری شده را در اختیار داشتند، قصد دارند دارایی های خود را در این حوزه افزایش دهند. این نظرسنجی که توسط صندوق مدیریت دارایی “نیکل دیجیتال” مستقر در لندن انجام شد، نشان داد که ۸۲ درصد از ۱۰۰ سرمایه گذار و مدیران ارشد مالی شرکت ها در نظرسنجی انجام شده انتظار دارند که از امسال تا سال ۲۰۲۳ میزان دارایی خود را با ارزهای دیجیتال افزایش دهند.

فرهاد اکسچنج را بهتر بشناسید!

این تحقیق در ماه مه و ژوئن به صورت آنلاین انجام شد و با Cointelegraph به اشتراک گذاشته شد. این نظر سنجی میان ۵۰ مدیر مالی و ۵۰ سرمایه گذار سازمانی و شرکتی که قبلاً با دارایی های رمزنگاری شده (رمز ارز ها) کار کرده بودند و در کشور هایی همچون ایالات متحده، انگلیس، فرانسه، آلمان و امارات حضور داشتند صورت گرفت.

افزایش سرمایه گذاری


از کل جامعه آماری از هر ده نفر ۴ نفر یا به عبارتی ۴۰٪ اظهار داشتند:
“قصد داریم به طور چشمگیری دارایی های خود را افزایش دهیم”

اخبار روز ارز دیجیتال

فقط ۷٪ اظهار داشتند که قصد دارند میزان دارایی خود را در این حوزه کاهش دهند. ۱٪ مابقی قصد دارند کل دارایی خود را در حوزه رمز ارز ها بفروشند!!
این بررسی نشان داد:
دلیل اصلی برای سرمایه گذاری بیشتر در دارایی های دیجیتال، با توجه به پاسخ حدود ۵۸٪ افراد شرکت کننده، چشم انداز رشد بلند مدت است.
حتی با رکود گسترده بازار کریپتو ها، رشد BTC در سال جاری میلادی هنوز ۱۸٪ بوده است و Ethereum نیز از ۱ ژانویه ۲۱۵٪ رشد کرده است. حدود ۳۸٪ از افراد شرکت کننده ادعا کردند که برخی از سرمایه گذاری های آن ها با ارز های رمزنگاری شده باعث اطمینان بیشتر آنها به این حوزه می شود. این در حالی است که ۳۷٪ از شرکت های برجسته تر و مدیران صندوق های سرمایه گذاری در حوزه ارز های رمزنگاری دلایل بیشتری را برای سرمایه گذاری در این حوزه عنوان می کنند.
آناتولی کراچیلوف، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت نیکل دیجیتال، بیان کرد که اعتماد به کلاس دارایی های رمز ارز ها در حال افزایش است و انتظار می رود این روند ادامه یابد.
همانطور که ماه گذشته توسط Cointelegraph گزارش شد:
یک نظرسنجی توسط شرکت سرمایه گذاری انگلیس AJ Bell’s نشان داد که افراد بیشتری به جای آن که سراغ سهام بروند، طی سال گذشته سراغ دارایی های رمزنگاری شده رفتند.
شایان ذکر است که یک نظرسنجی MasterCard در ماه مه نشان داد که از هر ده نفر چهار نفر قصد دارند در سال آینده از ارز رمزنگاری شده برای پرداخت و خرید فروش استفاده کنند.

منبع

پاسخی بگذارید